Koszty wysyłki

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni robocze. Przesyłki wysyłane są codziennie ok. godz. 9:00.
Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia złożone poprzedniego dnia do godziny 24:00 – zostały wysłane w dniu następnym.

Nasz sklep internetowy i Biuro Obsługi Klienta pracują w standardowych godzinach
Od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:00
Zapraszamy super-czapki.pl

Sposoby dostawy Nazwa dostawcy Czas dostawy Koszt
Odbiór osobisty Odbiór osobisty w Szczecinie ul. Śląska 8/1p 1-2 robocze po dniu złożenia zamówienia 0 zł
Poczta-polska-logo Przesyłka polecona ekonomiczna do 3 dni roboczych po dniu nadania  8.9 zł
Poczta-polska-logo Przesyłka polecona priorytetowa następny dzień roboczy po dniu nadania pod warunkiem nadania do godziny 15:00  9.9 zł
Paczkomaty-logo Paczkomaty 24/7 do 2 dni roboczych 10.9 zł
Kurier-Pocztex Kurier Pocztex48 do 3 dni roboczych po dniu nadania  12.9 zł
Kurier-Pocztex Kurier Pocztex48 – POBRANIE  do 3 dni roboczych po dniu nadania  18 zł
Poczta-polska-logo List polecony zagraniczny (1-4 szt) do 10 dnia roboczego po dniu nadania  24 zł
Poczta-polska-logo Paczka zagraniczna (od 5 szt) do 10 dnia roboczego po dniu nadania  56 zł

Dla zamówień powyżej kwoty 300 zł (przedpłata) wysyłka Paczkomatem, Kurierem Pocztex lub Kurier Pocztex – odbiór w punkcie) jest GRATIS!

Odbiór osobisty

Zamówienia przygotowywane są w ciągu 2 dni roboczych (od poniedziałku do piątku) od dnia opłacenia zamówienia. Istnieje możliwość odbioru zamówień (zwykle następnego dnia) w Szczecinie na ul. Śląskiej 8, w godz. 11.00-16.00, po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym! UWAGA: płatność jedynie przelewem na konto.

Przesyłka zagraniczna

Możliwa wysyłka za granicę jedynie przy wcześniejszej przedpłacie (najlepiej przez przelew Dotpay). Prosimy o kontakt mailowy przed złożeniem zamówienia – wówczas ustawiona zostanie forma przesyłki dla konkretnego zamówienia (w zależności od kraju oraz wagi przesyłki). Aktualny wykaz proszę sprawdzić na stronie: http://www.poczta-polska.pl/obsluga-przesylek-zagranicznych-przez-poczte-polska-aktualizacja/

UWAGA! Najtańsza forma wysyłki to 8,90 zł – wysyłka listem poleconym ekonomicznym w kopercie bąbelkowej. Przesyłka zawsze jest jedna i nie zależy od ilości zamówionych produktów. Jednakże w przypadku zakupu np. czapki z daszkiem lub innych produktów (np. czapki zimowe z dużym pomponem), które wymagają dodatkowego zabezpieczenia w transporcie np. przed deformacją czy zgnieceniem – wówczas sugerujemy wybór dostawy Paczkomat lub Kurier Pocztex48. Wysyłka produktu może być w sztywnej kopercie lub kartonie. Ze względu na internetowy charakter sprzedaży, preferujemy kontakt mailowy: kontakt@super-czapki.pl lub telefoniczny 663 84 46 46.

Forma kontaktu mailowego jest najszybszą formą uzyskania odpowiedzi – odpowiadamy na każde pytanie 24/7! Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach 9:00-15:00 od poniedziałku do piątku.