Koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze. Przesyłki wysyłane są: poniedziałek. środa, piętek w godz. 11:00-15:00.
Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia złożone poprzedniego dnia do godziny 24:00 – zostały wysłane w dniu następnym.

W trosce o bezpieczeństwo i obecną sytuację  – zawieszamy do odwołania wysyłki zagraniczne oraz odbiór osobisty w Szczecinie. Obecnie realizujemy tylko wysyłki krajowe (Poczta Polska lub Paczkomat).

Nasz sklep internetowy i Biuro Obsługi Klienta pracują w standardowych godzinach ❤️
Od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:00 ????
Zapraszamy ???????? www.super-czapki.pl ❤️
A tym czasem #zostańwdomu ????

Sposoby dostawyNazwa dostawcyCzas dostawyKoszt
Odbiór osobistyOdbiór osobisty w Szczecinie ul. Śląska 8/1pNa następny dzień0 zł
Poczta-polska-logoPrzesyłka polecona ekonomicznado 6 dni roboczych8.9 zł
Poczta-polska-logoPrzesyłka polecona priorytetowado 3 dni roboczych10 zł
Paczkomaty-logoPaczkomaty 24/7do 3 dni roboczych15 zł
Kurier-PocztexKurier Pocztex481-4 dni roboczych12.9 zł
Kurier-PocztexKurier Pocztex48 – POBRANIE1-4 dni roboczych18 zł
Poczta-polska-logoPrzesyłka międzynarodowa (1-4 szt)Do 10 dni roboczych24 zł
Poczta-polska-logoPrzesyłka międzynarodowa (<5 szt)Do 10 dni roboczych35 zł

Dla zamówień powyżej kwoty 400 zł (przedpłata) wysyłka Paczkomatem (lub Kurierem) jest GRATIS!

ODBIÓR OSOBISTY (zawieszony – do odwołania)
Zamówienia przygotowywane są w ciągu 2 dni roboczych (od poniedziałku do piątku) od dnia opłacenia zamówienia. Istnieje możliwość odbioru zamówień (zwykle następnego dnia) w Szczecinie na ul. Śląskiej 8, w godz. 10.00-18.00, po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym! UWAGA: płatność jedynie przelewem na konto.

PRZESYŁKA MIĘDZYNARODOWA (zawieszona  – do odwołania)
Możliwa wysyłka za granicę jedynie przy wcześniejszej przedpłacie (najlepiej przez przelew Dotpay). Prosimy o kontakt mailowy przed złożeniem zamówienia – wówczas ustawiona zostanie forma przesyłki dla konkretnego zamówienia (w zależności od kraju oraz wagi przesyłki). Aktualny wykaz proszę sprawdzić na stronie: http://www.poczta-polska.pl/obsluga-przesylek-zagranicznych-przez-poczte-polska-aktualizacja/

UWAGA! Najtańsza forma wysyłki to 8,90 zł – wysyłka listem poleconym ekonomicznym w kopercie bąbelkowej. Przesyłka zawsze jest jedna i nie zależy od ilości zamówionych produktów. Jednakże w przypadku zakupu np. czapki z daszkiem lub innych produktów (np. czapki zimowe z dużym pomponem), które wymagają dodatkowego zabezpieczenia w transporcie np. przed deformacją czy zgnieceniem – wówczas sugerujemy wybór dostawy Paczkomat lub Kurier Pocztex48. Wysyłka produktu może być w sztywnej kopercie lub kartonie. Ze względu na internetowy charakter sprzedaży, preferujemy kontakt mailowy: kontakt@super-czapki.pl lub telefoniczny 663 84 46 46.

Forma kontaktu mailowego lub CZAT jest najszybszą formą uzyskania odpowiedzi – odpowiadamy na każde pytanie 24/7! Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach 9:00-15:00 od poniedziałku do piątku.