Koszty wysyłki

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni robocze. Przesyłki pocztowe wysyłane są codziennie w godz. 9:00 – 18:00, przesyłki Paczkomat mogą zostać wysłane o każdej porze. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia złożone poprzedniego dnia do godziny 24:00 – zostały wysłane w dniu następnym.

Nasz sklep internetowy i Biuro Obsługi Klienta pracują w standardowych godzinach
Od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:00
Zapraszamy super-czapki.pl

Sposoby dostawyNazwa dostawcyCzas dostawyKoszt
Odbiór osobistyOdbiór osobisty w Szczecinie ul. Śląska 8/1p1-2 robocze po dniu złożenia zamówienia0 zł
Poczta-polska-logoPrzesyłka polecona ekonomicznado 3 dni roboczych po dniu nadania 8.9 zł
Poczta-polska-logoPrzesyłka polecona priorytetowanastępny dzień roboczy, pod warunkiem nadania do godziny 15:00 10.9 zł
Paczkomaty-logoPaczkomaty 24/7do 2 dni roboczych12.9 zł
Kurier-PocztexKurier Pocztex 2.0do 2 dni roboczych po dniu nadania 13.9 zł
Kurier-PocztexKurier Pocztex 2.0 – POBRANIE do 2 dni roboczych po dniu nadania 20 zł
Kurier-PocztexKurier Pocztex 2.0 – odbiór w punkcie do 2 dni roboczych po dniu nadania 11.9 zł
Poczta-polska-logoList polecony zagraniczny (1-4 szt)do 10 dnia roboczego po dniu nadania 24 zł
Poczta-polska-logoPaczka zagraniczna (od 5 szt)do 10 dnia roboczego po dniu nadania 56 zł

Dla zamówień powyżej kwoty 150 zł (przedpłata) wysyłka Paczkomatem, listem poleconym, Kurierem Pocztex lub Kurier Pocztex – odbiór w punkcie) jest GRATIS!

Odbiór osobisty

Zamówienia przygotowywane są w ciągu 2 dni roboczych (od poniedziałku do piątku) od dnia opłacenia zamówienia. Istnieje możliwość odbioru zamówień (zwykle następnego dnia) w Szczecinie na ul. Śląskiej 8, w godz. 9.00-16.00, po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym! UWAGA: płatność jedynie przelewem na konto.

Przesyłka zagraniczna

Możliwa wysyłka za granicę jedynie przy wcześniejszej przedpłacie (najlepiej przez przelew Dotpay). Prosimy o kontakt mailowy przed złożeniem zamówienia – wówczas ustawiona zostanie forma przesyłki dla konkretnego zamówienia (w zależności od kraju oraz wagi przesyłki). Aktualny wykaz proszę sprawdzić na stronie: http://www.poczta-polska.pl/obsluga-przesylek-zagranicznych-przez-poczte-polska-aktualizacja/

UWAGA! Najtańsza forma wysyłki to 8,90 zł – wysyłka listem poleconym ekonomicznym w kopercie bąbelkowej. Przesyłka zawsze jest jedna i nie zależy od ilości zamówionych produktów. Jednakże w przypadku zakupu np. czapki z daszkiem lub innych produktów (np. czapki zimowe z dużym pomponem), które wymagają dodatkowego zabezpieczenia w transporcie np. przed deformacją czy zgnieceniem – wówczas sugerujemy wybór dostawy Paczkomat lub Kurier Pocztex 2.0. Wysyłka produktu może być w sztywnej kopercie lub kartonie. Ze względu na internetowy charakter sprzedaży, preferujemy kontakt mailowy: kontakt@super-czapki.pl lub telefoniczny 605 560 106.

Forma kontaktu mailowego jest najszybszą formą uzyskania odpowiedzi – odpowiadamy na każde pytanie 24/7! Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach 9:00-15:00 od poniedziałku do piątku.