Koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze. Przesyłki wysyłane są codziennie w dni robocze o godz. 8:00-9:00 (czasami również po 18:00).
Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia złożone poprzedniego dnia do godziny 24:00 – zostały wysłane w dniu następnym.

Sposoby dostawy Nazwa dostawcy Czas dostawy Koszt
Odbiór osobisty Odbiór osobisty w Szczecinie ul. Śląska 8/1p Na następny dzień 0 zł
Poczta-polska-logo Przesyłka polecona ekonomiczna do 6 dni roboczych 6 zł
Poczta-polska-logo Przesyłka polecona priorytetowa do 3 dni roboczych 10 zł
Paczkomaty-logo Paczkomaty 24/7 do 3 dni roboczych 14 zł
Kurier-Pocztex Kurier Pocztex24 1-3 dni roboczych 12 zł
Kurier-Pocztex Kurier Pocztex48 – POBRANIE 1-4 dni roboczych 16 zł
Poczta-polska-logo Przesyłka międzynarodowa (1-4 szt) Do 10 dni roboczych 24 zł
Poczta-polska-logo Paczka międzynarodowa (powyżej 5 szt) Do 10 dni roboczych 40 zł

Dla zamówień powyżej kwoty 300 zł (przedpłata) wysyłka Paczkomatem (lub Kurierem) jest GRATIS!

ODBIÓR OSOBISTY
Zamówienia przygotowywane są w ciągu 2 dni roboczych (od poniedziałku do piątku) od dnia opłacenia zamówienia. Istnieje możliwość odbioru zamówień (zwykle następnego dnia) w Szczecinie na ul. Śląskiej 8, w godz. 10.00-18.00, po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym! UWAGA: płatność jedynie przelewem na konto.

PRZESYŁKA MIĘDZYNARODOWA
Możliwa wysyłka za granicę jedynie przy wcześniejszej przedpłacie (najlepiej przez przelew Dotpay). Prosimy o kontakt mailowy przed złożeniem zamówienia – wówczas ustawiona zostanie forma przesyłki dla konkretnego zamówienia (w zależności od kraju oraz wagi przesyłki).

UWAGA! Najtańsza forma wysyłki to 6,00 zł – wysyłka listem poleconym ekonomicznym w kopercie bąbelkowej lub Paczką Mini w sztywnym kartoniku. Przesyłka zawsze jest jedna i nie zależy od ilości zamówionych produktów. Jednakże w przypadku zakupu np. czapki z daszkiem lub innych produktów (np. czapki zimowe z dużym pomponem), które wymagają dodatkowego zabezpieczenia w transporcie np. przed deformacją czy zgnieceniem – wówczas sugerujemy wybór dostawy Paczkomat lub Kurier Pocztex24. Wysyłka produktu może być w sztywnej kopercie lub kartonie. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej dostawie zakupionych produktów, prosimy o wybór przesyłki Kurier Pocztex24 (czas dostarczenie D+2 w strefie A oraz D+3 w strefie B). Ze względu na internetowy charakter sprzedaży, preferujemy kontakt mailowy: kontakt@super-czapki.pl

Forma kontaktu mailowego lub CZAT jest najszybszą formą uzyskania odpowiedzi – odpowiadamy na każde pytanie 24/7! Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach 9.00-16.00 od poniedziałku do piątku.