O nas

Kim jesteśmy?

Witaj, miło nam Ciebie gościć na stronach naszego sklepu. Jeśli tu jesteś, zastanawiasz się prawdopodobnie, kim jesteśmy i co właściwie robimy. Otóż nasz sklep, jak wiele innych “wynalazków”, powstał z potrzeby – kiedy urodziła się nasza córka, zależało nam bardzo, aby jej ubrania oraz zabawki były dobrej jakości. Od zawsze uważamy, że lepiej kupić dziecku mniej, ale za to lepszej jakości.

Nie inaczej było w przypadku nakryć głowy dla naszej pociechy – niezwykle trudno było nam znaleźć czapki czy kominy z naturalnych i certyfikowanych materiałów. Kiedy nieco bardziej zgłębiliśmy temat, okazało się, że w Polsce prosperują świetni producenci, oferujący piękne i modne wzory czapek, szalików, kominów, których nie sposób znaleźć w wielkich sieciach odzieżowych czy centrach handlowych. Postanowiliśmy stworzyć ten właśnie sklep – dedykowany rodzicom dbającym o to, by swoim milusińskim zapewnić produkty nie tylko wysokiej jakości, ale również piękne i modne. Nasz asortyment ponadto, to specjalnie wyselekcjonowane modele – takie, które podobają się nam i naszym dzieciom – bo to one są przecież najważniejsze!

Serdecznie zapraszamy do zakupów oraz do kontaktu – zawsze doradzimy jeśli będziesz mieć jakieś pytania lub wątpliwości.

Właściciele sklepu Super-Czapki.pl

Wspieramy polskie marki
Wspieramy polskie marki
W naszym sklepie znajdziesz produkty pochodzące wyłącznie od polskich producentów, szyte w Polsce.
Najwyższa jakość
Nasi dostawcy stosują najwyższej jakości materiały oznaczone certyfikatami bezpieczeństwa (m.in. Oeko-Tex).
Nowoczesne wzornictwo
Oferowane w naszym sklepie modele projektowane są w oparciu o obowiązujące w danym sezonie trendy.

Zapisz się do naszego Newslettera

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami, zostaw nam swój adres e-mail.